مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

گردنبند‌هايي براي طراوت روح و روان

 

امروزه استفاده از سنگ هاي تزيني در زيورآلات طرفدار زيادي پيدا كرده است. خوب است قبل از اين‌كه سراغ اين سنگ‌ها برويد با خواص و كاربرد هر كدام از آن‌ها آشنا شويد
 
برترين مجله اينترنتي ايران


برترين ها:  در ساخت اين گردنبند سنگ‌هاي زيادي به كار رفته و يك صدف كه درونش مرواريدي به رنگ سفيد و سبز است. مرواريد خاصيت شادي‌بخشي و افزايش نور چشم دارد.

براق بودن اين گردنبند، مديون وجود كريستال كوارتز است. پيچيده شدن برنج دور آميتيس از زيبايي‌هايي است كه طراح در ساخت اين گردنبند مدنظر داشته است.
نقطه عطف اين گردنبند، پروانه صدفي زيبايي است كه در آن به كار رفته. اين گردنبند هديه مناسبي براي خانم‌هاي جواني است كه به تركيب صدف و مرواريد در كنار سنگ عقيق و نقره علاقه‌مند هستند.

با يك طراحي زيبا، فيروزه و مرواريد به زيبايي كنار هم مي‌نشينند. فيروزه به معني پيروزي است كه استفاده از سنگ فيروزه سبب خوشحالي و شادي روح مي‌شود و اعتماد به نفس را بالا مي‌برد. بهتر است سنگ فيروزه را از عطر، آب، صابون، روغن و نور خورشيد دور نگه داريد تا شفاف بماند. براى تميز كردن و درخشش دوباره فيروزه نيز پيشنهاد مي‌شود آن را داخل نمك قرار دهيد. سنگ مرواريد هم انرژي فوق‌العاده‌اي دارد و آرامش‌بخش بوده و مرواريد هم با تاثير بر چاكرا‌ها تغييرات مفيدي از نظر جسماني و روحي- رواني ايجاد مي‌كند.

در اين دستبند فو‌ق‌العاده زيبا از مرواريدهاي طوسي و سفيد استفاده شده كه براي زينت دادن بيشتر رينگ نگين‌دار در آن كار شده است.

اگر به سنگ كريستال كوارتز علاقه‌مند هستيد  مدل ساده و زيباي اين دستبند  را از دست ندهيد.

چه چيزي بهتر از كنار هم قرار گرفتن صدف، مرواريد و فيروزه كه وقار و متانت را به شما هديه مي‌دهند!؟

اين دستبند تلفيقي از سنگ كوارتز و سنگ عقيق است. كوارتز سنگ متولدين همه ماه‌ها بوده و مي‌توان گفت نماد ذهن و كمك به تمركز و افزايش توانايي‌هاي ذهني است كه به زيبايي در كنار سنگ عقيق كه براي رفع غم و غصه مفيد است، قرار گرفته. پروانه اين گردنبند از صدف ساخته شده است.

سنگ عقيق در رنگ‌هاي نارنجي، قهوه‌اي، زرد، آبي، خاكستري و رنگ‌هاي روشن مثل سفيد و صورتي ديده مي‌شود؛ اين سنگ را هفته‌اي يك‌بار در آب روان بشوييد و در برابر نور خورشيد قرار دهيد تا انرژي از دست‌رفته‌اش بازگردد. سنگ عقيق انواع مختلفي دارد؛ عقيق آبي مخصوص چاكراي گلوست (اين عقيق سنگي است بسيار آرام‌بخش براي مالكش) و عقيق قهوه‌اي سنگي است كه مالك خودش را از درد، رنج و پرخاشگري دور مي‌كند و انرژي مثبت فراواني را به او هديه مي‌دهد.

گردنبندي زيبا و منحصربه‌فرد كه براي آن از رز كوارتز صورتي‌رنگ، چري كوارتز قرمز رنگ و مرجان استفاده شده است. اين گردنبند براي خانم‌هاي مشكل‌پسند پيشنهاد مي‌شود.

نوشته شده در دوشنبه 1391/2/11ساعت 14:32 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog